ПРИЗУПИНЕНО ФІНАНСУВАННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ ПРОТЯГОМ 2023 РОКУ

Дата: 03.03.2023 09:03

Фото без опису

За інформацією Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації управління соціального захисту та охорони здоров’я Джулинської сільської ради повідомляє, що відповідно до п. 3 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» зупинено на 2023 рік дію:

- пункту 3 частини першої статті 12, пункту 3 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 14, пункту 3 частини першої статті 15, пункту 6 частини першої статті 16 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 45, ст. 425 із наступними змінами);

- пункту 4 частини першої статті 20, пункту 10 частини третьої статті 30 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 13, ст. 178 із наступними змінами);

- пункту 6 частини першої статті 9, статті 33 Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 4, ст. 18 із наступними змінами);

- пункту 3 частини першої статті 6-1, пункту 3 частини першої статті 6-2, пункту 3 частини першої статті 6-3, пункту 3 частини першої статті 6-4 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 24, ст. 1 82 із наступними змінами).

Відповідно до змін у зазначених Законах протягом 2023 року призупинено фінансування санаторно курортного лікування за кошти державного бюджету осіб, зазначених пільгових категорій.