Подарунки у день Святого Миколая

Дата: 19.12.2017 07:54

Із самого ранку Святий Миколай завітав із подарунками до дітей Джулинської спеціальної школи-інтернат. Проснувшись, дітвора була у захваті: у кожного під подушечкою були солодощі! Радість дітям подарували сільський голова Петро Швець та начальник Бершадського відділу поліції В'ячеслав Лялюцький, привітавши усіх зі святом.

Зібравшись на лінійку, учні, працівники та директор закладу Володимир Мельник подякували ранковим гостям за подарунки, увагу та милосердя.