2022, 2023 роки

З 01.01.2022 року Державною казначейською службою України будуть змінені реквізити рахунків для зарахування платежів до загального фонду державного бюджету. Зокрема зміняться рахунки для зарахування:

• військового збору (ККДБ 11011000, 11011001);
  • податку на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності (КБКД 11020100);
  • акцизних податків, що зараховуються до державного бюджету (спирт, лікеро-горілчана продукція, пиво) (КБКД 14020100, 14020200, 14020400);
  • екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення (КБКД 19011000);
  • частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій (державних унітарних підприємств та їх об’єднань), що вилучається до державного бюджету (КБКД 21010100);
  • штрафних санкцій за порушення законодавства про патентування, за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг (КБКД 21080900);
  • пені за порушення термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності (КБКД 21081000);
  • коштів від реалізації скарбів, які є пам'ятками історії та культури, майна, одержаного державою в порядку спадкування чи дарування (КБКД 31010100);
  • податку на додану вартість (КБКД 14060100) у частині сплати пені та грошових зобов’язань, визначених контролюючим органом.

Звертаємо увагу, що вказані рахунки будуть відкриті без територіальної ознаки районів чи громад, тобто по одному рахунку на всю область. З реквізитами нових рахунків можна ознайомитись на сайті Головного управління ДПС у Вінницькій області  в розділі «Бюджетні рахунки» Бюджетні рахункиза посиланням: vin.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/ або звернувшись до Центрів обслуговування платників при податкових інспекціях.

Будьте уважні при заповненні відповідних реквізитів в платіжних дорученнях, зокрема, при заповненні поля призначення платежу, адже це впливає на своєчасність та повноту зарахування сплачених сум до інтегрованих карток платників та дозволяє уникнути неправомірного боргу та штрафних санкцій.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»