Джулинська об'єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Оголошення

Правила встановлення та використання програмних реєстраторів розрахункових операцій

Правові відносини у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або ПРРО регулюються Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон).

10:47:33 03.02.2021

Головне управління ДПС у Вінницькій області звертає увагу платників податків

Закон № 1072: докладніше про податковий борг та його списання Головне управління ДПС у Вінницькій області звертає увагу платників податків, що 10 грудня 2020 р. набув чинності Закон України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших Законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (далі - Закон № 1072).

16:45:19 28.01.2021

Служба зайнятості інформує

Бершадська районна філія Вінницького ОЦЗ інформує суб'єктів господарювання про компенсацію під час запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню хвороби COVID-19/

11:01:41 16.12.2020

3 сесія 8 скликання

15 грудня 2020 року 0 14.00 год. в приміщенні Будинку культури відбудеться 3 сесія 8 скликання Джулинської сільської ради. Порядок денний додається

18:12:49 08.12.2020

Про оголошення конкурсу

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад відділу земельних ресурсів, архітектури та містобудування Джулинської сільської ради.

14:37:21 28.11.2020