Конкурс дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ»,

Зважаючи на багаточисленні прохання учасників державна установа «Інститут охорони ґрунтів України» знову оголошує конкурс дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ», приурочений до Міжнародного дня ґрунтів (World Soil Day). У 2020 році участь у конкурсі прийняло понад 6 тисяч юних дослідників, які отримали нові знання і компетенції з цього напряму, виклавши свої тлумачення та ставлення до проблеми збереження ґрунтів України.

08:52:16 06.12.2021

До уваги жителів територіальної громади, особливо пільгових категорій населення!

У зв’язку з припиненням діяльності ДП «Бершадський лісгосп» просимо до 26 листопада 2021 року споживачів, які виписали дров’яну та іншу деревину для опалення самовивозом, терміново її отримати згідно з нарядами.

13:49:32 16.11.2021

Планові відключення електроенергії

До уваги жителів с.Джулинка! У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряних лініях електропередач буде відсутнє постачання електроенергії:

08:55:02 09.09.2021