Запрошуємо на культурно-мистецькі заходи

Дата: 26.04.2017 09:01

У травні 2017 року у закладах культури Джулинської ОТГ відбудуться заходи: 6 травня у Чернятському Будинку культури - святковий концерт “А пам’ять жива…”

8 травня о 18.00 у селах Джулинка, Чернятка, Берізки-Бершадські та Хмарівка вперше буде організовано громадсько-патріотичну акцію “Свіча пам'яті”, під час якої буде організовано урочисту ходу з лампадками та свічами до Меморіалу Слави, проведено панахиди за загиблими, молебні за здоров’я захисників Вітчизни.

9 травня будуть проведені урочисті мітинги-реквієми за участю ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на Сході України, представників волонтерського руху, духовенства, молоді.

Початок: 9.00 - с.Берізки-Бершадські, 10.00 - с.Джулинка, 10.00 - с.Чернятка,  09.00 - с.Хмарівка

14 травня у сільській бібліотеці с.Чернятка - родинний захід “Вечір материнської пісні” (жіночі посиденьки). Початок: 14.00

14 травня сільська бібліотека с.Хмарівка - творча зустріч з місцевою поетесою Фросиною Джус (місце проведення - сільський клуб).  Початок: 15.00

19 травня - спільний захід загальноосвітньої школи, ДНЗ та Будинку культури с.Чернятка “Мати-берегиня”, присвячений Дню матері (місце проведення - Чернятська ЗОШ).  Початок: 13.30