Джулинчани вшанували пам'ять Героя України Костянтина Могилка

Дата: 07.06.2017 11:14

6 червня, у третю річницю пам'яті земляка Героя України Костянтина Могилка, джулинчани вшанували його пам'ять хвилиною мовчання та покладанням квітів. У Джулинці біля пам'ятного знаку, встановленого на розі вулиці, названої його іменем, зібралися працівники сільської ради, учителі та учні Джулинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, представники громадськості села.

Низько схиливши голови, вшанували героїчний подвиг загиблого Героя України.

Довідка. Три роки тому, 6 червня 2014 року, о 17 годині 12 хвилин в районі міста Слов’янськ проросійські терористи збили військовий літак Ан-30Б бригади транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України.

Попри смертельну небезпеку, втрачаючи дорогоцінні секунди, протягом яких було можливо врятуватися, екіпаж відвів від міста ушкоджений літак, щоб не допустити жертв серед мирного населення Слов’янська. П’ять з восьми членів екіпажу героїчно загинули, у тому числі — командир транспортної авіаційної ескадрильї «Блакитна стежа»

Указом Президента України № 545 від 20 червня 2014 року командиру транспортної авіаційної ескадрильї «Блакитна стежа» бригади транспортної авіації підполковнику Могилку Костянтину Вікторовичу присвоєно звання Герой України (посмертно).

Соціально-гуманітарний відділ сільської ради Джулинської ОТГ