Профорієнтаційна поїздка поїздка до Уманського національного аграрного університету

Дата: 20.04.2018 09:38

Відділом освіти, культури і спорту Джулинської ОТГ за сприяння Уманського національного університету садівництва організовано профорієнтаційну поїздку до вищого навчального закладу на День відкритих дверей. 19 квітня делегація випускників Джулинської та Чернятської шкіл разом із учителями Наталією Оперчук та Олександром Яровенком побували у м.Умань.

На порозі вишу учнів зустріли Дмитро Семенда, завкафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, та доцент Оксана Сергіївна. Для абітурієнтів було підготовлено культурно-інформаційну програму: спілкування із студентами, перегляд презентаційних виставок кафедр вишу, концертну програму та пригощання смаколиками. На завершення Дня відкритих дверей діти побували у Національному дендропарку "Софіївка". Поїздка була результативною, оскільки деякі випускники виявили бажання вступати до Уманського національного університету садівництва. Учасники поїздки дякують водієві Михайлу Медвідю за комфорт та доброзичливість у дорозі.