Свято для дітей Джулинської школи-інтернату

Дата: 05.05.2018 15:03

Щороку джулинчанин Олександр Думанський безкорисно робить для громади добрі справи. Нещодавно подарував Свято-Покровському храму ікони, а на травневі свята завітав до Джулинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат із подарунками, чудовою програмою та батутами. Справжнім сюрпризом для дітей стала поява казкових героїв, які проводили з вихованцями веселі естафети та ігри. Під час заходу дітям влаштували справжній майстер-клас із виготовлення виробів із повітряних кульок. А потім пригощали всіх солодкою ватою, морозивом, яблуками. Усі отримали гарні враження та неперевершені емоції. Вихованці спеціальної школи-інтернату дякують благодійнику за свято, а Світлані Мартинюк, Марині Чапалді, Наталії Тарасенко - за майстерність та артистизм під час проведення розважальної програми, Світлані Гузенко - за батути та солодку вату!

Тетяна Гончар, педагог-організатор Джулинської спеціальної школи-інтернат