Участь у конкурсі "Пісні, народженгі патріотами"

Дата: 27.04.2018 22:30

27 квітня народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив "Любисток" Хмарівського сільського клубу та директор Чернятського будинку культури брали участь у районному конкурсі патріотичної пісні "Пісні, народжені патріотами", присвяченому захисникам України. Відділ освіти, культури і спорту Джулинської ОТГ дякує

завідуючій Хмарівського сільського клубу Ларисі Сугак, керівнику народного колективу Павлині Войнич, директору Чернятського будинку культури Олександру Мартичу за презентацію галузі культури Джулинської ОТГ.