Вітаємо зі вступом до Національної спілки журналістів України

Дата: 31.08.2018 22:41

Вітаємо Олену Білогриву, кореспондента газети Джулинської ОТГ "Моя громада", зі вступом до Національної спілки журналістів України! Посвідчення члена НСЖУ урочисто вручив редактор районної газети "Бершадський край" Федір Шевчук під час серпневої конференції працівників освіти та культури Джулинської ОТГ.

Він відзначив уміння Олени Феодосіївни писати про людей, маючи "родзинку" таланту. За професією вчитель математики, має любов не тільки до числа, а й до слова! Дописує у різних періодичних виданнях області й України. Ми радіємо, коли народилася наша газета "Моя громада", вона активно стала розповідати на шпальтах про наших односельчан, земляків, писати історичні нариси. Нині люди навіть замовляють статті, бо знають, що Олена Феодосіївна обов'язково прийде додому, поспіФото без описулкується і напише про них "від душі" і "для душі". Талановитий педагог активно веде групу "Джулинчани" у соцмережі Фейсбук. Редакція газети "Моя громада" вітає кореспондента олену Феодосіївну з визнанням таланту. Хай Вам щастить на шляху до "слова і пера"!