Дата: 29.01.2019 18:13

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Джулинський навчально-реабілітаційний центр» Джулинської сільської ради Вінницької області

Повне найменування:

– комунальний заклад «Джулинський навчально-реабілітаційний центр» Джулинської сільської ради Вінницької області

Юридична адреса НРЦ: 24450, Вінницька область, Бершадський район, с.Джулинка, вул. Центральна, 35.

Найменування посади:

- комунальний заклад «Джулинський навчально-реабілітаційний центр» Джулинської сільської ради Вінницької області

Умови оплати праці:

- на оплату праці директора НРЦ розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

– посада директора НРЦ прирівнюється до посад педагогічних працівників.

Директор НРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора НРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Вимоги до посади:

• вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;
  • стаж роботи на керівній посаді не менше двох років;
  • знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про навчально-реабілітаційний центр»;
  • володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
  • вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи подаються до відділу освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради Вінницької області до 18 лютого 2019 року за адресою: 24450, вул. Соборна, 1, с.Джулинка Бершадського району Вінницької області.

Останній день прийняття документів 18 лютого 2019 року.

При участі у конкурсі перевага надається жителям Джулинської ОТГ.

Контактна особа: Руденко Руслана Вікторівна (тел. 097-90-613-70).

Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційних іспит  та співбесіда (25.02.2019 у кабінеті відділу освіти, культури і спорту сільської ради).

Перелік документів:

• копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копія трудової книжки;
  • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних;
  • заповнену особову картку працівника (форма П-2).

Кваліфікаційний іспит для директора НРЦ проводиться за напрямами:

1. Питання на перевірку знання Конституції України.
  2. Питання на перевірку знання Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
  3. Питання на перевірку знання Закону України "Про запобігання корупції".
  4. Питання на перевірку знання Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту».
  5. Питання на перевірку знання Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах»,
  6. Питання на перевірку знання Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення навчально-реабілітаційний центр».

Іспит складається з 6-ти питань за напрямками, у вищезазначених пунктах. Загальний час для проведення іспиту становить не більш як 1 год 20 хв.

Положення про конкурс

Перелік питань