Освітяни Джулинської ОТГ обговорили актуальні питання

Дата: 01.03.2019 01:23

Освітяни Джулинської ОТГ під час робочої наради обговорили актуальні питання щодо роботи галузі освіти: замовлення підручників через систему ДІСОУ, підвели підсумки участі учнів в обласних олімпіадах, розглянули питання атестації педагогічних працівників та інші. Також директори закладів обговорили низку господарських проблем.

Приємно, що до Ради керівників закладів освіти приєдналися ще два керівники: директор навчально-реабілітаційного центру Володимир Мельник (перейменованої школи-інтернат, яку передано у січні до Джулинської ОТГ) та директор новоствореного інклюзивно-ресурсного центру Оксана Дудник.