Чотири призові місця у районному етапі конкурсу читців "Кобзар і Україна"

Дата: 03.03.2019 01:28

1 березня відбувся районний етап конкурсу читців "Кобзар і Україна", присвячений 205-й річниці з дня народження Т.Шевченка. Джулинська ОТГ отримала три призових місця та Гран-прі! Учениця Джулинської школи Софія Горбатюк виборола Гран-прі, здобувши найбільшу прихильність глядачів та журі, майбутня випускниця Чернятської школи Іванна Медвідь посіла перше місце у номінації "Твори сучасних авторів про Т. Шевченка, Героїв Майдану та АТО",

Катерина Анкудович із Джулинки посіла друге місце у номінації "Власна поезія", студентка Людмила Дзюбенко з Берізок-Бершадських - третє місце. Члени журі конкурсу відзначили й талановитого учня Чернятської школи Владислава Сауляка. Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради дякує працівникам освіти та культури за співпрацю задля розвитку талантів наших дітей!