Вітаємо з перемогою!

Дата: 14.03.2019 08:01

Вітаємо Медвідь Іванну, ученицю Чернятської школи Джулинської ОТГ, яка отримала Диплом ІІ ступеня незалежного студентського журі в обласному конкурсі читців "Кобзар  і Україна" у м.Тульчин, Фото без описуприсвяченому 205-ій річниці з дня  народження Т.Шевченка.
У конкурсі брали участь 60 конкурсантів у різних номінаціях.  Іванка отримала також рекомендаційний лист до вступу в Тульчинський коледж. Вітаємо талановиту ученицю з перемогою! Дякуємо батькам за виховання дочки!