У Джулинській ОТГ відзначили 75-у річницю звільнення від нацистських окупантів

Дата: 12.03.2019 22:27

Сьогодні у Джулинській ОТГ відзначили 75-у річницю звільнення від нацистських загарбників. Патріотична акція "75-а весна Пам'яті" пройшла в усіх селах громади. Розпочалися заходи у Хмарівці, Чернятці та Берізках біля Меморіалів Слави. Поклали квіти до Пам'ятного Знака танкістам у Джулинці за селом.

До Братської Могили в адміністративному центрі громади зійшлися не тільки джулинчани, а й жителі Чернятки та Берізок-Бершадських. Там відбувся урочистий мітинг. Школярів та педагогів підвозили шкільним автобусом.