Джулинська громада підписала Міжнародний Меморандум

Дата: 05.03.2019 23:31

5 березня 2019 року голову Джулинської ОТГ Петра Швеця запрошено для участі у міжнародній конференції «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів», яка відбулася у Києві. Під час заходу 122 громади з 24 областей України підписали Меморандуми про початок роботи з виконавцями Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) – компаніями NIRAS Sweden AB та SKL International.

Відповідно до Меморандумів, протягом дев’яти місяців у громадах буде створено чи модернізовано до рівня належних ЦНАП. Конференція об’єднала більше 400 представників громад, обласних державних адміністрацій, профільних та галузевих асоціацій. У ході заходу відбулися обговорення ключових викликів у створенні належних ЦНАП у громадах: кадровий голод, ліквідація районних ЦНАП, надходження до місцевих бюджетів від адмінпослуг. Ділячись враженнями від конференції, Петро Швець зазначив: «У реформі децентралізації якісне надання послуг є невід’ємною частиною адміністративної культури, орієнтованої на громадян. Підписання Меморандуму Джулинською ОТГ відкриє нові можливості для жителів об’єднаної громади”.