Моніторинг НУШ у Джулинській опорній школі

Дата: 22.04.2019 15:14

У Джулинській опорній школі здійснено моніторинг впровадження освітньої реформи НУШ. Представники Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації зустрілися із головою громади Петром Швецем, начальником відділу освіти, культури і спорту Русланою Руденко, директором школи Михайлом Шевчуком, його заступниками та вчителями 1-х класів. Ознайомилися із матеріально-технічним забезпеченням освітнього процесу: придбано нові парти, стільці, принтери, плазмові телевізори, ноутбук для вчителя, нові настінні дошки, дидактичні матеріали, забезпечено кабінет Інтернетом.

Джулинська школа увійшла у двадцятку шкіл України щодо апробації електронних освітніх програм для 1-х класів, тож учитель Лариса Гріщенко продемонструвала їх використання та поділилася враженнями щодо впровадження їх в освітній процес. На завершення зустрічі членам моніторингової групи презентовано газету Джулинської ОТГ "Моя громада".