Голова Джулинської ОТГ Петро Швець подякував ветеранам Другої світової війни, вручивши подарункові продуктові набори. А ветерану війни Ковтуну Василю Андрійовичу вручив Почесну грамоту від райдержадміністрації та районної ради.

Дата: 08.05.2019 14:06

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Джулинської ОТГ Петро Швець відвідує ветеранів війни. Більше 20 продуктових наборів буде доставлено у домівки жителів сіл Джулинка, Чернятка, Берізки та Хмарівка.  Хай буде мир в Україні!