Оголошення про конкурс на заміщення посади спеціаліста, юрист-консульта

Дата: 14.05.2019 10:53

Оголошення конкурсу на посаду  спеціаліста, юрист-консульта

14.05.2019

Джулинська сільська рада Бершадського району Вінницької області, що знаходиться за адресою: с.Джулинка, вул. Соборна, №1 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста,юрист-консульта  Джулинської сільської ради.

Вимоги до кандидата на посаду:

• повна вища освіта за спеціальністю «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
  • знання основ роботи на комп’ютері та використання відповідних програмних засобів (MS Word, MS Exel, Internet Explorer. Outlook Express).

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

• заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік;
  • копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • Копія трудової книжки.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення за адресою: с. Джулинка, вул. Соборна, 1. Довідки за телефоном (098-006-89-83).