Готуємося до НУШ: дидактичні матеріали вже у класах!

Дата: 30.07.2019 22:49

Відділом освіти, культури і спорту Джулинської ОТГ за кошти державної освітньої субвенції закуплено дидактичні матеріали для першокласників. Готуємо кабінети початкових класів шкіл громади, оснащуємо новітніми засобами навчання та обладнанням, що забезпечить ефективну організацію освітнього процесу.

Ми придбали дидактичні матеріали за рубриками: мовне обладнання - наочно-дидактичні матеріали з української та англійської мови; логіко-математичне обладнання – демонстраційний та роздатковий набір цифр і знаків, танграм; природничо-наукове обладнання – глобус, мікроскоп дитячий, лупа; художньо-мистецьке обладнання – набір музичних інструментів, ляльковий театр. Дорогі першокласники Джулинської ОТГ! Ми з радістю чекаємо вас до школи!