У Джулинській ОТГ вшанували 5-у річницю пам'яті Михайла Коваля

Дата: 20.09.2019 14:27

У Джулинській ОТГ вшанували 5-у річницю пам'яті Михайла Коваля, випускника Джулинської спеціальної школи-інтернат, який загинув 21 вересня 2014 року. Сьогодні, напередодні Дня Миру, у Джулинському навчально-реабілітаційному центрі відбулися заходи за участю заступника голови ОТГ Романа Кравця, начальника відділу освіти, культури і спорту Руслани Руденко, директора НРЦ Володимира Мельника, педагогічного та учнівського колективів центру, працівників Джулинського інклюзивно-ресурсного центру.

Усі присутні вшанували пам'ять покладанням квітів до Меморіальної дошки на фасаді закладу та Хвилиною Мовчання. Діти запалили лампадки, виготовили власноруч голуби Миру. На захід запросили вчителя Тамару Онисіївну Морус, яка колись навчала Михайлика, а сьогодні присвятила його пам'яті вірш "Михайло Коваль - наш Герой". Педагог-організатор центру Тетяна Гончар з теплотою у серці підготувала сценарій заходу, діти напам'ять читали вірші. Ми дякуємо усім захисникам за збереження миру в Україні. Герої не вмирають!