У Чернятському будинку культури вітали жінок зі святом весни!

Дата: 08.03.2020 20:53

У Чернятському будинку культури вітали жінок зі святом весни! Святковий концерт по-родинному зібрав у закладі культури багато людей. Хор учителів та учнів школи вразив різноголоссям звучання, співочі колективи "Горлиця" Та "Чарівниця" полонили задушевними піснями, танцювальні дитячі колективи, дуети, вокальні виступи, гумористичні сценки створили гарний весняний настрій.

Зачарувала присутніх акапельним співом депутат громади, вчителька Меланія Танасійчук. Усі жінки отримали не тільки гарний настрій, а й у подарунок - квіти від керівників громади!