Дата: 09.04.2020 20:11

Сьогодні відбулася сесія сільської ради Джулинської ОТГ, на якій депутати прийняли ряд оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-2019. Зокрема, затвердили Програму захисту населення від коронавірусної хвороби (СОVID-19) на території Джулинської ОТГ, розглянули зміни до Програми благоустрою Джулинської ОТГ та бюджету об'єднаної громади.

Вирішили доручити виконавчому комітету сільської ради спільно із КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" забезпечити реалізацію заходів, передбачених вказаною програмою. Також на сесії розглянуто питання щодо закупівлі за рахунок резервного фонду необхідного медичного обладнання з метою реалізації заходів щодо протидії поширенню захворювань, які спричинені коронавірусом.