Дата: 09.04.2020 20:17

У Джулинській ОТГ для профілактики поширення коронавірусної інфекції провели санітарну обробку місць масового перебування людей. Обробили площі біля магазину "Люкс-маркет", "Дельта", місцевого храму та сільської ради. Роботи організувала сільська рада спільно з ТОВ "Агрофірма "Джулинка".

Також проводяться роботи щодо очищення центральної вулиці адміністративного центру ОТГ. Роботи щодо знезаражування та дезінфекції місць громадського користування будуть проводитися і надалі.