Джулинська об'єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Дата: 09.04.2020 20:23

У Джулинській ОТГ одинокі громадяни, які обслуговуються соціальними працівниками територіального центру, отримали продуктові набори від мережі продуктових магазинів "АТБ". У час, коли територією країни поширюється коронавірусна інфекція, Міністерство соціальної політики спільно із Національною мережею магазинів "АТБ" запустили спільний благодійний проєкт адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання.

Директор Джулинського терцентру Наталія Легкун разом із працівниками сільської ради привезли із Ладижина 112 продуктових наборів. Кожен по 8-10 кг. До складу входять: рис, крупи, вермишель, цукор, сіль, печиво, олія, чай, апельсини та туалетний папір. Транспорт для поїздки до Ладижина надали голови Джулинської та Шляхівської сільських рад, оскільки Джулинський терцентр обслуговує і Шляхівську об'єднану територіальну громаду.