Джулинська об'єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Дата: 10.04.2020 09:03

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення  Джулинської сільської ради «Про  встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на території Джулинської ОТГна 2021рік»

від 10.04.2020  року

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483,  у відповідності до норм Податкового кодексу України Джулинська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Джулинської сільської ради ««Про  встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на території Джулинської ОТГ на 2021рік» з метою одержання пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Стислий зміст проекту: Про  встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на території Джулинської ОТГна 2021рік.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту: Джулинська сільська рада, 24450, Україна, Вінницька обл., Бершадський р-н, с.Джулинка, вул. Соборна,1

Зауваження і пропозиції до проекту регуляторного акта просимо надавати в письмовій формі за адресою: 24450, с.Джулинка Бершадський рн.Вінницька обл. вул.Соборна,1,  2 поверх , кабінет секретаря   або надсилати на електронну адресу: sr.dzhulynka@gmail.com

Джулинська сільська рада