Дата: 12.05.2020 14:12

Сьогодні медичні установи Джулинської ОТГ отримали засоби індивідуального захисту від коронавірусу. Засоби надано спеціальним фондом «СтопВірус», створеного в області за ініціативою Володимира Гройсмана. Тож працівники Джулинської та Чернятської амбулаторії отримали 2000 медичних масок, антисептики, захисні костюми,  щитки для обличчя, високі бахіли, комплекти постільної білизни та распіратори третього рівня захисту.

Усе це передали лікувальному закладу голова ОТГ Петро Швець та голова ТОВ «Прогрес» с.Серединка Олександр Кавун. Завітавши до закладу, керівники мали змогу поспілкуватися із колективом та привітати медичних працівників із Міжнародним днем медичної сестри.