Дата: 22.06.2020 16:17

Сьогодні, 22 червня, в адміністративному центрі Джулинської ОТГ відбулося покладання квітів до Братської Могили та Меморіалу Слави. У День скорботи і пам’яті жертв війни голова ОТГ Петро Швець, працівники сільської ради та відділу освіти, культури і спорту Хвилиною Мовчання вшанували світлу пам'ять земляків, життя яких обірвала найкривавіша у світовій історії війна. «22 червня — це велика трагедія для світової історії. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять мільйонів людей, які загинули під час війни. Свою подяку їм висловлюємо спільною молитвою», — зазначив голова ОТГ. Заходи відбувалися без масової участі джулинчан у зв’язку із карантинними обмеженнями.