Джулинська об'єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Дата: 23.06.2020 16:00

22 червня голова Джулинської ОТГ Петро Швець гостинно зустрічав поважну делегацію. До громади завітали директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Микола Ткачук, голова Бершадської РДА Валентин Русначенко, завідувач сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Бершадської РДА Олександр Письменюк та колишній керівник Всеукраїнського аграрного кооперативу «Поділля» Олександр Паламар.

Обговорили перспективи розвитку аграрно-економічної галузі ОТГ, зокрема роботу молочного кооперативу «Подільська надія». Трьом членам об’єднання, які ведуть господарство у Джулинці, Чернятці та Берізках, безкоштовно вручили індивідуальні доїльні апарати, надані Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки Асоціації тваринників України. Голова ОТГ Петро Швець для ТРК Вінниччини дав інтерв’ю щодо розвитку об’єднаної територіальної громади, створення умов для отримання адміністративних послуг, які надає Джулинський ЦНАП, виготовлення закордонних паспортів та ID-карток, юридичних послуг. На завершення зустрічі учасникам делегації презентували черговий номер місцевої газети "Моя громада", яка розповідає про здобутки та життя Джулинської ОТГ.