Дата: 08.07.2020 15:52

Сьогодні у школи Джулинської ОТГ доставлено шкільні меблі для 1 класу Нової української школи. 63 комплекти одномісних парт та стільців придбано для Джулинської, Чернятської, Берізкобершадської та Хмарівської шкіл. Закупівля здійснювалася за кошти державної субвенції місцевим бюджетам на електронному майданчику Прозоро. Джулинська сільська рада долучилася до співфінансування у розмірі 10% від вартості комплектів. На сесії сільської ради ОТГ депутати проголосували за відповідне рішення. Таким чином, першачки Джулинської ОТГ сядуть першого вересня за нові парти!