Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Джулинської сільської ради

Дата: 26.06.2020 16:37

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про запобігання корупції»,  Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, розпорядження сільського голови від 26 червня 2020 року № 7 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної  посади начальника Служби у справах дітей» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Джулинської сільської ради.

Умови конкурсу:

Загальні умови:

Начальник здійснює керівництво Службою у справах дітей, на яку покладено виконання завдань та функцій згідно Положення (посилання на Положення про Службу у справах дітей, що затверджено рішенням 39 сесії 1 скликання Джулинської сільської ради№ 39/2 від 25 червня 2020р.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду – безстроково.

Кваліфікаційні вимоги:

• громадянство України;
  • вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі на керівних посадах не менше 3  років ;
  • вільне володіння державною мовою (розмовна та письмова).

Професійні вимоги:

Компоненти вимоги до знання, але не виключно:

1. Конституції України;
  2. Сімейного кодексу України;
  3. Цивільного кодексу України;
  4. Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства»;
  5. Постанов Кабінету Міністрів України: «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», «Про затвердження Положення про прийомну сім'ю», Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу, «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей».

Технічні вміння: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку та знання основ діловодства.

Вимоги до компетентностей:

-робота з великими обсягами інформації;

- орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

- ефективна робота в команді та координація з іншими представниками влади і органів місцевого самоврядування;

- здатність приймати зміни та змінюватись;

- особиста відповідальність;

- системність і самостійність в роботі;

- вміння працювати в стресових ситуаціях.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати такі  документи:

-  заяву на участь у конкурсі .

-  заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- копію документа, який посвідчує особу (паспорт громадянина України);

-  копії документів про профільну освіту;

-  дві фотокартки розміром 4x6 см.

- Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Термін та адреса прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу, до 26.07.2020 р., з 09.00 до 16.00 в робочі дні за адресою: Джулинська сільська рада, вул. Соборна1, с.Джулинка Бершадського району Вінницької області, тел.: (098-00-68-983).

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.