Джулинська об'єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

У Джулинській ОТГ обговорили "Стратегію 2030"

Дата: 09.08.2020 21:29

Сьогодні у Джулинській ОТГ відбулася зустріч із ексголовою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм, який розповів про процеси децентралізації в Україні, розпочаті Володимиром Гройсманом, новий адміністративно-територіальний устрій, досвід міста Вінниці, яке визнано найкомфортнішим містом України. Учасники обговорили успіхи і проблеми при об'єднанні громад, а також перспективи розвитку Джулинської ОТГ після приєднання інших сіл району. Також у ході зібрання акцентувалася увага на "Стратегії 2030", розробка якої розпочалася за ініціативою Гройсмана, результатом якої стане план розвитку громад Вінницької області. Тож учасники зібрання разом із модераторами зустрічі висловлювали власні думки, пропозиції щодо того, якою хочуть бачити свою громаду найближчим часом.