Джулинська об'єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у Джулинській ОТГ

Дата: 29.08.2020 19:45

Сьогодні, у День пам'яті захисників України, у Джулинській ОТГ керівники громади та району, а також закладів освіти та культури ОТГ відвідали могилу молодшого сержанта Юрія Тарасенка у Чернятці, пам'ятний знак Герою України Костянтину Могилку у Джулинці, меморіальну дошку Михайлу Ковалю у навчально-реабілітаційному центрі. Вшанували їх пам'ять квітами соняха, встановили зменшені копії Державного Прапора України. Подякували вдові загиблого учасника АТО Юрія Тарасенка - Вікторії, дітям Анастасії та Лаурі. Вічна пам'ять Героям!