Для закладів освіти Джулинської ОТГ придбано захисні екрани, антисептичні та дезінфікуючі засоби, дозатори для антисептиків для рук та медичного обладнання

Дата: 07.09.2020 17:55

Для шкіл та дитсадків Джулинської ОТГ придбано захисні екрани для працівників харчоблоків та медичних сестер. А ще - антисептичні та дезінфікуючі засоби, дозатори для антисептиків для рук та медичного обладнання. Для цього 20 тисяч гривень надав Олександр Кавун, голова ТОВ "Прогрес" с.Серединка. Також за благодійні кошти, надані О.Кавуном, пройшли медичні лабораторні дослідження працівники усіх закладів дошкільної освіти Джулинської ОТГ. Тож із 9 вересня чекаємо дітей у дитсадках. Просимо батьків дотримуватися усіх карантинних вимог!