ДЕРЖАВНА РЕАБІЛІТАЦІЙНА УСТАНОВА «ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПОДІЛЛЯ»

Дата: 10.03.2021 14:03

Інформація про Центр  «Поділля»

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 1686 від 08.12.2006 року та   з  метою впровадження в Україні кращого світового досвіду у сфері надання послуг з реабілітації  Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Поділля» надає такі послуги відповідно до Індивідуальної програми реабілітації інваліда:

1. Медична реабілітація: відновна терапія,  профілактичні заходи, психотерапевтична  допомога,  медичне спостереження.
  2. Психолого-педагогічна реабілітація: консультування, психолого-педагогічна діагностика, психолого-педагогічна корекція.
  3. Фізична реабілітація: консультування, лікувальний масаж, лікувальна фізкультура, заняття в тренажерній залі.
  4. Професійна реабілітація: експертиза потенційних професійних здібностей, професійна орієнтація, професійний відбір, професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації, професійна освіта (навчання за 26 робітничими професіями).
  5. Трудова реабілітація (раціональне працевлаштування та соціальний супровід).
  6. Соціальна та побутова реабілітація (навчання основним соціальним навичкам та працетерапія).

Перелік документів

на комплексну реабілітацію

1.  Індивідуальна програма реабілітації інваліда (дитини-інваліда) - отримується на МСЕК (ЛКК) у лікаря-реабілітолога, де вказано:

п.1 Медична реабілітація- «потребує комплексної реабілітації»;

п.2 Психолого-педагогічна реабілітація- «потребує комплексної реабілітації»;

п.3Фізична реабілітація- «потребує комплексної реабілітації»;

п.5 Трудова реабілітація- «потребує комплексної реабілітації»;

п.7 Соціальна та побутова реабілітація- «потребує комплексної реабілітації».

2. Виписка з медичної карти форми 027/о – потрібно звернутися в поліклініку до сімейного лікаря за місцем проживання, з висновком дерматовенеролога (дерматолога) та флюрографія.

3. Копії: паспорта, довідки  мсек, ідентифікаційного  коду,  пенсійного  посвідчення;

4. Фото – 2 шт. (розміром 3х4);

5. Зазначені документи занести в районне (міське) управління праці та соціального захисту населення для оформлення НАПРАВЛЕННЯ на комплексну реабілітацію в  Центр (лист-направлення, рішення, повідомлення).

Усі документи отримуються безкоштовно.

Довідка за тел. (0432) 68-02-60, 68-02-61; (факс) 55-47-10