Про проведення 7 сесії 8 скликання 31.03.2021

Дата: 25.03.2021 13:26

31 березня 2021 р. 0 14.00 в приміщенні Будинку культури відбудеться

чергова     7 сесія 8 скликання Джулинської сільської ради

П  О  Р  Я  Д  О  К        Д  Е  Н  Н  И  Й :

1. Про призначення на посаду.

2.Про  затвердження Положення про використання автомобіля для перевезення осіб з інвалідністю .

3. Про внесення змін до Програми забезпечення функціонування КУ «Територіальний центр  соціального   обслуговування (надання   соціальних послуг) Джулинської  ТГ на 2021 рік» .

4. Про ліквідацію сільських виборчих комісій

5. Про програму профілактики злочинності в Джулинській ОТГ на 2021-2025 роки.

6. Про затвердження Програми «Поліпшення техногенної та пожежної безпеки у Джулинській територіальній громаді, матеріально-технічного забезпечення ДПРЧ-16 м.Бершадь ДПРЗ-2 Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області на 2021-2022рр.

7. Про надання дозволу на виготовлення ПКД на встановлення пожежної сигналізації у Шляхівському та Серединському  закладі загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів.

8. Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Джулинської сільської ради для ведення обліку дітей шкільного та дошкільного віку.

9. Про прийняття-передачу бібліотечних фондів сільських бібліотек, що передані до комунальної власності Джулинської сільської ради.

10. Про затвердження мережі закладів культури Джулинської територіальної громади.

11. Про затвердження програми закупівлі плазмових телевізорів для закладів загальної середньої освіти Джулинської сільської ради.

12. Про передачу міжбюджетних трансфертів .

13. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання від 24.12.2020 №4/30 «Про  бюджет Джулинської  сільської територіальної громади»

14. Про прийняття на баланс УПСЗН та служби у справах дітей  комп’ютерної  техніки.

15. Про створення місцевої пожежної охорони Джулинської сільської ради.

16.Земельні питання.

17.Різне.