Щотижнева робоча нарада

Дата: 05.04.2021 09:00

Щотижнева робоча нарада

05 квітня 2021 року Джулинський сільський голова Петро Швець провів щотижневу робочу нараду з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів сільської ради за участю заступників сільського голови та секретаря сільської ради.

Заступники та керівники відділів інформували про планування роботи на тиждень, проблемні питання галузі та можливі шляхи їх вирішення.

Основна увага робочої наради приділялась питанню організації роботи в апараті та в структурних підрозділах сільської ради. Зокрема, акцентовано увагу на злагодженій роботі між відділами сільської ради, керуючись положеннями та посадовими інструкціями працівників з дотриманням інструкції з діловодства,  напрацювавши чіткий механізм роботи  в цілому.

Крім того, Петро Васильович, зосередив увагу присутніх на питанні проведення благоустрою у населених пунктах громади, з метою поліпшення навколишнього середовища, забезпечення утримання підвідомчих територій в належному санітарно-естетичному стані, збереження та утримання об’єктів загального користування та створення сприятливих для життєдіяльності населення умов.

За результатами наради присутні отримали відповідні доручення.