Зверніть увагу!

Дата: 15.04.2021 11:40

Фото без опису

В народі кажуть, що людина живе до тих пір поки про неї пам'ятають — рідні, друзі, знайомі. Власне ті, хто зможе прийти на могилу і пом'янути.

У кожному селі є люди, які знають, як навести порядок у тому ж таки селі, в державі; знають, як треба в тій чи іншій ситуації діяти Президентові, Прем’єру, міністрам, міському та сільському голові. І досить часто вони мають рацію. Але взяти сокиру й вирубати, прибрати узбіччя навіть біля чи навпроти свого дворища, своєї землі, на тому ж таки кладовищі, взяти косу й викосити там же бур’ян, не кажучи вже, щоб організувати кілька чоловік на таку справу – великий знак питання.

Кожна могила чи місце поховання (могила як така з плином часу може не зберегтися) є своєрідним другим тілом людини, яке вже не належить їй, а передається нащадкам цієї людини, її роду, врешті-решт, суспільству. Тому зовнішній вигляд могили залежить від рівня як загальної культури, так і внутрішньої духовності кожного громадянина. І від того, як і в що убрана могила, як доглядається, залежить і пам’ять про цю людину, і ставлення до неї ріднею, суспільством. Наближаються Великодні свята, звертаємось до усіх мешканців громади з проханням завчасно прибрати надмогильні споруди рідних та близьких та з повагою відноситись до могил, які розташовані поруч. Не засмічуйте сусідні могили сміттям, яке прибираєте з могил своїх рідних. Сподіваємось на вашу свідомість і розуміння.