Засідання колегії Департаменту Фінансів Вінницької ОДА

Дата: 23.04.2021 11:11

Фото без описуФото без описуФото без опису

Працівники фінансового управління Джулинської сільської ради взяли участь у засіданні колегії

Департамент Фінансів Вінницької ОДА, на якому було розглянуто підсумки виконання місцевих бюджетів області за І квартал 2021 року.

?За результатами оцінки фінансових показників 63-х територіальних громад Вінницької області за підсумками виконання бюджетів за 3 місяці 2021 року Джулинська сільська територіальна громада посіла 42 місце.

Аналіз виконання бюджетів проводився у розрізі п‘яти показників, що характеризують фінансові аспекти діяльності територіальних громад:

1) Власні доходи на 1 мешканця – 793,2 грн. (42 місце). Цей показник характеризує фінансовий потенціал громади, спроможність забезпечувати громаду за рахунок ресурсів, які генеруються виключно на її території.

2) Рівень дотаційності бюджету – 20,5% (37 місце), що показує залежність від дотаційних ресурсів з державного бюджету.

3) Темп росту надходжень місцевих податків і зборів – 102,5% (25 місце).

4) Питома вага видатків на утримання апарату управління у власних ресурсах – 35,5 % (51 місце)

5) Заплановані капітальні видатки на 1-го мешканця – 148,2 грн./особу (37 місце).

Даний рейтинг дасть можливість зробити висновки і спрямувати зусилля на зміцнення фінансової спроможності та нарощування фінансового потенціалу з метою ефективної реалізації своїх функцій та повноважень, надання якісних послуг мешканцям громади.