Засідання постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту

Дата: 23.04.2021 13:52

23 квітня 2021 року під головуванням Руслани Руденко, за участю членів комісії: Наталії Сіренко, Алли Стахової та Світлани Ярмійчук відбулось засідання постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту.

Члени постійної комісії розглянули питання «Про затвердження акту прийому-передачі шкільних автобусів».

З даного питання підготовлений відповідний проєкт рішення, яким передбачено затвердити акт прийому-передачі шкільних автобусів у комунальну власність територіальної громади в особі Джулинської сільської ради, а саме:

1.1. Автобус – D, марка – БАЗ, модель – А-079.31Ш, державний номерний знак – АВ0816АА, ідентифікаційний номер транспортного засобу – Y7FAS7931D0011521.

1.2. Автобус – D, марка – БАЗ, модель – А-079.24, державний номерний знак – АВ0138АА, ідентифікаційний номер транспортного засобу – Y7FAS7924А0007785.

1.3. Спеціальний автобус – спеціалізований автобус для перевезення дітей – D, марка – ЕТАЛОН, модель – А-08116Ш, державний номерний знак – АВ01864АА, ідентифікаційний номер транспортного засобу – Y6PAS8116KP000976.

Відділу освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради здійснити заходи щодо взяття на баланс даних транспортних засобів та здійснити їх перереєстрацію.

За підсумком розгляду вищезазначеного питання, члени постійної комісії рекомендували сільському голові включити дане рішення до проєкту порядку денного чергової 8 сесії сільської ради 8 скликання.