Карантинний Великдень: як святитимуть паски в Джулинській територіальній громаді

Дата: 28.04.2021 14:08

Фото без описуНа засіданні організаційного комітету щодо проведення заходів із нагоди Великодніх свят на території Джулинської громади, під керівництвом сільського голови Петра ШВЕЦЯ, було прийнято рішення не запроваджувати додаткові карантинні обмеження на Великдень, однак влада закликає жителів і гостей громади дотримуватися протиепідемічних норм та правил.

За словами Петра Васильовича, якщо хтось із вірян і вирішить піти до храму на богослужіння та освячення пасок, то нехай це буде одна людина з родини.

Священникам рекомендовано збільшити кількість освячень і зменшити їх тривалість. До церков пускати обмежену кількість людей, а на вулиці дотримуватися дистанції не менше 1,5 метри.

Двері до храмів радять тримати відкритими.

Оргкомітет також рекомендує утриматися від відвідування церков людям похилого віку, а усім іншим радить на свята не ходити в гості до родичів, щоб не наражати один одного на небезпеку.

Графік освячення великоднього кошика:

с.Джулинка – святкова літургія в храмі з 24 год. до 4-00. Після цього об'їзд по вулицях освячення великоднього кошика за маршрутом минулого року.

с.Берізки Бершадські – святкова літургія в храмі з 24 год. до 5-00. Після цього об'їзд по вулицях освячення великоднього кошика.

с.Ставки – святкова літургія в храмі з 24 год. до 5-00. Після цього об'їзд по вулицях освячення великоднього кошика.

с.Серединка – святкова літургія в храмі з 24 год. до 5-00. З 7-30 год. об'їзд по вулицях освячення великоднього кошика.

с.Серебрія – святкова літургія в храмі з 5 год. до 7-00 та освячення великоднього кошика.

с.Чернятка – святкова літургія в храмі з 24 год. до 5-00. Після цього об'їзд по вулицях освячення великоднього кошика.

с.Хмарівка – святкова літургія в храмі та освячення великоднього кошика о 8-00 год.

с.М’якохід – святкова літургія в храмі з 4-00 год. до 6-00 та освячення великоднього кошика (Чорна Гребля – з 6-00 год. до 7-00 год. освячення великоднього кошика).

с.Тернівка – святкова літургія в храмі з 24 год. до 4-00. З 4-00 год. до 5-00 год. освячення великоднього кошика.

с.Дяківка – з 4-00 год. до 5-00 год. біля храму освячення великоднього кошика.

с.Шляхова – святкова літургія в храмі з 24 год. до 4-00. З 4-00 год. до 5-00 год. освячення великоднього кошика.

с.Тирлівка - 4-00 год. до 5-00 год. біля храму освячення великоднього кошика.

с.Березівка – святкова літургія в храмі з 24 год. до 5-00. З 5-00 год. до 6-00 год. освячення великоднього кошика.

с.Теофілівка – біля недобудованого храму о 6-00 год. освячення великоднього кошика.