Робота служби у справах дітей

Дата: 28.04.2021 17:03

За інформацією начальника служби у справах дітей Джулинської сільської ради Людмили Паламарчук протягом 27-28 квітня поточного рок працівниками служби було відвідано сім’ї в с.Березівка - 1 сім’я, с.Серебрія -1 сім’я, с.Тирлівка - 3 сім’ї.

Спеціалістом ССД Марією Тітаренко було складено відповідні акти обстеження умов проживання сімей, проведені бесіди з батьками щодо виховання та догляду дітей, запобіганню та протидії домашнього насильства.

Також, начальником ССД Людмилою Паламарчук була проведена зустріч з потенційним опікуном, на якій обговорені питання, які стосуються переліку документів, що необхідно зібрати для встановлення опіки над неповнолітньою дитиною-сиротою.