Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу юридичного супроводу та кадрового забезпечення Джулинської сільської ради

Дата: 29.04.2021 13:44

Фото без описуОголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника   відділу юридичного супроводу та кадрового забезпечення Джулинської сільської ради

Джулинська сільська рада Гайсинського району Вінницької області, що знаходиться за адресою: с.Джулинка¸ вул. Соборна, 1 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади, начальника  відділу  юридичного  супроводу  та кадрового забезпечення.

Основні  вимоги до кандидатів на посаду:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне  володіння  державною  мовою,  стаж  роботи  на службі  в органах місцевого самоврядування, або  досвід роботи  на керівних  посадах підприємств, установ  та організацій  незалежно  від форм  власності  не  менше  2  років.

Знання Конституції України; законів України «Про місцеве  самоврядування  в Україні», «Про службу в органах місцевого  самоврядування», «Про запобігання  корупції».

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (за наявності);

- копію  трудової  книжки,

- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військово- зобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Строк подання документів: документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення за адресою: с. Джулинка, вул.Соборна,1

Довідки за телефоном - 0980068983