Засідання організаційного комітету з питань проведення на території Джулинської територіальної громади Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 05.05.2021 14:15

Фото без опису05 травня 2021 року відбулося засідання організаційного комітету з питань проведення на території Джулинської територіальної громади Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  за участю сільського голови Петра ШВЕЦЯ, його заступників та членів оргкомітету.

У ході спілкування обговорювалися нагальні питання щодо проведення меморіальних заходів із врахуванням пропозиції відділу освіти, культури і спорту, управління праці та соціального захисту сільської ради, ветеранських громадських організацій, та карантинних обмежень.

За підсумкам засідання планується проведення:

6-9 травня просвітницькі культурно-мистецькі заходи в дистанційному режимі у закладах освіти та культури;

- відвідування ветеранів, вдів з метою  привітання зі святом;

- створення тематичних виставок, сторінок, флеш-мобів у онлайн режимі;

- виплати одноразової матеріальної допомоги інвалідам Другої світової війни.

8 травня о 19.00 год:

• загальногромадська акція «Свіча Пам’яті»;
  • проведення молебну священнослужителями різних конфесій за полеглими земляками у населених пунктах територіальної громади.

9 травня о 09.00 год:

• проведення мітингу-реквієму за участю керівництва громади, депутатів сільської ради, старост сіл, працівників структурних підрозділів, представників ветеранських громадських організацій та громадськості у населених пунктах територіальної громади.