Експертна рада оголосила переможців конкурсу Вінницької обласної ради «Комфортні громади»

Дата: 13.05.2021 11:30

13 травня 2021 року Експертна рада конкурсу Вінницької обласної ради «Комфортні громади» визначила переможців конкурсу та ухвалила рішення про фінансування на основі експертного оцінювання кожного проєкту, яких загалом подали 213.

Серед переможців і проєкт Джулинської сільської ради «Сучасні технології освітлення вулиць – безпека та спокій мешканців» загальний обсяг фінансування якого складає 769 тисяч 451 гривню.

– 70 громад-переможців набрали від 65 до 92 балів, загальна вартість проєктів склала 53,2 млн грн. З них, очікуване фінансування з обласного бюджету – 19,7 млн грн, залучені кошти територіальних громад та їхніх партнерів – 33,5 млн грн. Найбільшу кількість балів набрали проєкти за напрямом «Сучасна громада» (39) та «Безпечна громада» (13). Отже, найбільша кількість проєктів спрямована на розвиток і осучаснення інфраструктури, освітлення, будівництво майданчиків та сучасних логістичних локацій. Далі – безпека проживання у громадах, а також доступні послуги.