Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту проєкту рішення  Джулинської сільської ради «Про  встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Джулинської сільської територіальної громади»

Дата: 21.04.2021 11:35

ПОВІДОМЛЕННЯ

від 21.04.2021  року

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483,  у відповідності до норм Податкового кодексу України Джулинська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Джулинської сільської ради «Про  встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Джулинської сільської територіальної громади» з метою одержання пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту: Встановлення розмірів ставок орендної плати за землю із врахуванням вимог Податкового кодексу України. Проєкт спрямований на створення умов для надходження до бюджету коштів від сплати за землю, з метою впровадження економічних методів регулювання земельних відносин з залученням додаткових коштів до дохідної частини бюджету громади, забезпечення позитивного впливу на ринкове середовище та умови конкуренції, забезпечення соціальної спрямованості бюджету та подальшого соціально-економічного розвитку Джулинської сільської територіальної громади.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акту: Фінансове управління Джулинської сільської ради, 24450, Україна, Вінницька обл., Бершадський р-н, с.Джулинка, вул. Соборна,1

Проєкт рішення  сесії Джулинської сільської ради “ «Про  встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Джулинської сільської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу цього проєкту рішення оприлюднюється на офіційному сайті Джулинської ТГ (sr.dzhulynka@gmail.com)

Зауваження і пропозиції до проєкту регуляторного акта просимо надавати в письмовій формі за адресою: 24450, с.Джулинка Бершадський рн.Вінницька обл. вул.Соборна,1,  2 поверх , кабінет "Фінансового управління Джулинської сільської ради"   або надсилати на електронну адресу: finup.dzhulynka@gmail.com

Начальник управління                           Олена КАРПІНСЬКА