Нарада з працівниками апарату та структурних підрозділів Джулинської сільської ради

Дата: 31.05.2021 09:37

31 травня 2021 року перший заступник сільського голови Ніна Кравець провела щотижневу оперативну нараду за участю заступників сільського голови, керівників  структурних підрозділів сільської ради та її апарату, на якій проаналізовано поточний стан справ  та визначено коло головних завдань на поточний тиждень.

В ході наради заступники, керівники структурних підрозділів та працівники апарату сільської ради доповіли  про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.

Також розглянуто питання щодо проведення заходів із відзначення Міжнародного дня захисту дітей на території громади.

В роботі наради взяв участь депутат Вінницької обласної ради 8 скликання Олександр Кавун. Він довів до відома присутніх питання які розглядались на 9 черговій сесії Вінницької обласної ради.