Футбол: відкритий чемпіонат Уманського району

Дата: 06.06.2021 18:43

Фото без опису«Світанок-Агросвіт» (Шляхова) – СК «Жашківська громада» (Жашків) - 2:1 (2:1) 6 червня. Стадіон «Шляхова-Арена» - 150 глядачів.

Арбітр: Віталій Атаманенко(Умань). Помічники на лініях: Дмитро Цимбал (Бирлівка), Сергій Домус (Жашків).

Жашківська громада: 1. Починок – 3. Пригодюк (20. Лещенко 46); 4. В.Коваленко; 5. Яценко; 6. БОНДАР; 7. Корець (16. Шевчук 60); 8. Хрущов; 10. Піддубний; 12. Вітюк (9.Савва 78); 15. Росс; 17. Ковбасюк (18. Бакуменко 52).

Тренер: Богдан Лавренюк.

Світанок-Агросвіт: 1. Менюк - 17. Красноженюк (18. Матвієнко 27); 14. Черныш (6. Довгань 85); 5. Сіренко; 10. Сікорский - 11. Білик; 7. Гребінний (16.Зуб 87); 9. Омельченко; 2. Колінс - 15. Гаврильченко (8.Сірик 46) – 11.Фурик (20. Відерський 68).

Тренер: Олег Облогін.

Голи: Гаврильченко (8), Росс (23), Білик (29).

Попереджені: Матвієнко, Хрущов, В.Коваленко, Зуб, Лещенко.

Удари: 26 (12+14) – 20 (10+10). В площину: 8 (4+4) – 8 (5+3). Кутові: 9 (6+3) – 7 (6+1). Гольові моменти: 8 (5+3) – 7 (5+2).

Цей матч позиціонувався як вирішальний, адже в разі ще однієї втрати будь-яких очок, наша команда ризикувала міцно загрузнути в середині турнірної таблиці. Додатково до всього, після гри з Христинівкою з'явилися проблеми в обороні через травмами крайніх захисників Максима Шоробури та Михайла Чайки. У зв'язку з цим Олег Облогін був змушений відтягнути в центр оборони В'ячеслава Черниша, а на місце лівого захисника був відправлений Олександр Сіренко.

Досвідчений вовк вінницького обласного футболу В'ячеслав Омельченко був дозаявлений в останній день перед закриттям трансферного вікна, трохи раніше ряди клубу поповнив і Артур Відерський. Обидва безболісно влилися до складу, а дії В'ячеслава в середині поля відчутно допомогли клубу в матчі проти дуже добротної Жашківської команди. Суперник чимось нагадав "Світанок-Агросвіт" зразка минулого року. Швидка, мобільна команда, яка грає тільки вперед не роблячи при цьому нічого зайвого. Мінімум поперечних передач і зайвих обведень на своїй половині поля.

Як завжди на дуже пристойному рівні відіграли цей матч, ті, кому власне це належить робити - голкіпер Микола Менюк, а також Анатолій Сікорський, В'ячеслав Черниш, Роман Гаврильченко, Нгаха Колінс разом з В'ячеславом Омельченко. Але радує те, що результат зробив молодий Олександр Білик. Після не зовсім вдалого відрядження до ФК "Орлівка", Олександр прийняв участь в обох голах шляхівчан. Спочатку на 8-й хвилині після швидко розіграного штрафного Михайло Гребінний перевів м'яч на протилежний фланг, де завдяки своїй швидкості 22-й номер нашої команди випередив воротаря, після чого Роман Гаврильченко забивав вже в порожні ворота, а на 29-й хвилині, знову завдяки своїми швидкісним якостям зумів пробити головою повз воротаря після передачі справа того-ж Гребінного. У проміжку між цими голами Антону Россу з гострого кута вдалося пробити Менюка, але більше голів у цьому матчі не було, хоча в перебігу години ігрового часу після гола Білика рахунок міг змінитися, як в одну, так і в іншу сторони. Наприклад, на 64-й хвилині Сіренко виніс м'яч з лінії воріт після штрафного у виконанні гостей. А Довгань в компенсований час не влучив у ворота після попадання в поперечину тим-таки Біликом.

Закінчився цей матч таким собі позитивним курйозом. Клубний лікар Іван Бегеба після надання допомоги на кромці поля Сікорському в поспіху не встиг прибрати з бровки поля свою сумку з медикаментами і в одній з атак гостей лайнсмен з Жашківа Сергій Домус на повній швидкості врізався в неї і опинився на газоні, чим неабияк розвеселив півтори сотні людей на "Шляхова-Арені". Дякувати Богу, все обійшлося без пошкоджень і нашому Михайловичу не довелося надавати допомогу також і лайнсмену, Сергій відразу піднявся і продовжив свою роботу, після чого свисток Віталія Атаманенка зафіксував другу перемогу нашої команди в чемпіонаті, а це значить, що "Світанок-Агросвіт" продовжує переслідування лідера разом з МФК "Христинівка".

Олександр Єгоров – керівник прес-служби ФК «Світанок-Агросвіт»