Про відзначення 25-ї річниці Конституції України на території Джулинської територіальної громади

Дата: 16.06.2021 08:10

Джулинська  сільська  рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16 червня 2021 року                                                                                               № 51

Про відзначення 25-ї річниці Конституції України

на території Джулинської територіальної громади

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Указу Президента України від 30 березня 2021 року №128/2021 «Про відзначення 25-ї річниці Конституції України», на виконання розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 04 червня 2021 року №473 «Про відзначення на Вінниччині 25-ї річниці Конституції України», з метою гідного відзначення у 2021 році Дня Конституції України, консолідації суспільства та враховуючи визначну роль Основного Закону України в утвердженні правової держави:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення 25-ї річниці Конституції України на території Джулинської територіальної громади у складі згідно з додатком та затвердити відповідні заходи (далі – заходи), що додаються.

2. Структурним підрозділам Джулинської сільської ради забезпечити виконання заходів, затвердженні цим розпорядженням, з урахуванням проведення протиепідемічних заходів, пов'язаних із запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Миколу Грабчака.

Секретар

Джулинської сільської ради                                                          Галина ЩАВІНСЬКА

до розпорядження сільського голови від

16.06.2021 №51

організаційного комітету з підготовки та відзначення

25-ї річниці Конституції України на території Джулинської громади

Грабчак Микола Петрович

заступник сільського голови, голова оргкомітету

Руденко Руслана Вікторівна

начальник відділу з питань освіти, культури та спорту Джулинської сільської ради, заступник голови оргкомітету

Василюк Галина Петрівна

директор комунального закладу «Джулинський Центр культури, дозвілля і молоді», секретар оргкомітету

Шкурак Неля Іванівна

директор комунального закладу «Джулинська публічна бібліотека», член оргкомітету

Бондарчук Сергій Миколайович

староста с.Чернятка, с.Хмарівка, член оргкомітету

Джус Юрій Степанович

староста с.Дяківка, член оргкомітету

Запорощук Микола Анатолійович

староста с.Ставки, член оргкомітету

Комайгородський Олег Володимирович

староста с.Тернівка, член оргкомітету

Люльчак Сергій Альбертович

староста с.Серебрія, с.Березівка, член оргкомітету

Макарчук Микола Петрович

староста с.Шляхова, с.Теофілівка,

с-ще Завітне, член оргкомітету

Троскот Іван Гаврилович

староста с.Тирлівка, с-ще Кавкули, член оргкомітету

Хараїм Микола Миколайович

староста с.Серединка, член оргкомітету

Янко Олена Терентіївна

староста с.М’якохід, член оргкомітету

Секретар сільської ради                                                     Галина ЩАВІНСЬКА

розпорядження сільського голови від

16.06.2021 №51

ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення

25-ї річниці Конституції України на території Джулинської громади

1. Забезпечити організацію заходів з нагоди 25-ї річниці Конституції України з метою її гідного відзначення у 2021 році, вшановуючи тисячолітню історію національного державотворення, утвердження у громадян патріотизму та гордості за свою державу.

Оргкомітет.

Протягом року.

2. Організувати:

1) покладання вінків та квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення.

Організаційний комітет.

Червень 2021 року.

2) спортивні заходи та змагання приурочені до Дня Конституції України.

КЗ «Джулинський Центр культури, дозвілля і спорту»,

Червень 2021 року.

3) тематичну виставку «Конституція України – гарант волі й незалежності народу».

Червень 2021 року.

4) у книгозбірнях громади фотодокументальні та книжкові виставки, перегляди літератури, віртуальні вікторини: «День Конституції: історія і факти», «Стабільність Конституції – стабільність держави», «Джерело наших прав та обов’язків», «Дітям про Конституцію», «Конституція – гарант українців» тощо.

3. Провести:

1) засідання за круглим столом «Конституція – основа державотворення».

КЗ «Джулинський Центр культури, дозвілля і спорту»,

Червень 2021 року.

2) відділом освіти, культури і спорту, комунальним закладом «Джулинський Центр культури, дозвілля і спорту» онлайн заходи, а саме: фестиваль «Всі ми діти твої, Україно!» та святковий онлайн концерт «Народ мій є, народ мій вічно буде!» за участю кращих колективів вокально-хорового жанру громади.

Відділ освіти, культури і спорту,

КЗ «Джулинський Центр культури, дозвілля і спорту».

Червень 2021 року.

Секретар сільської ради                                                                   Галина ЩАВІНСЬКА