Нарада з працівниками апарату та структурних підрозділів Джулинської сільської ради

Дата: 05.07.2021 08:30

05 липня 2021 року Джулинський сільський голова Петро ШВЕЦЬ провів щотижневу оперативну нараду за участю своїх заступників, керівників  структурних підрозділів сільської ради та її апарату.

В ході засідання підбито підсумки діяльності за минулий тиждень. Петро Васильович погодив стан виконання попередніх доручень відповідальних осіб, висловив деякі зауваження до роботи та надав ряд доручень на наступний тиждень.

Акцентував також увагу на наступних моментах:

• благоустрій населених пунктів громади;
  • формування бази земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства;
  • здійснення аналізу бази земельного податку;
  • проведення роботи щодо забезпечення соціального захисту дітей;
  • формування інвестиційного паспорту громади;
  • проведення заходів до святкування Дня Івана Купала.

За підсумками наради, з усіх розглянутих питань сільським головою дано конкретні  доручення.